fompol.pl W świecie handlu.

Znakowanie gadżetów marketingowych

Oczywiste jest, że bez reklamy niemożliwe jest sprawne funkcjonowanie. Twórcy reklam starają się zaproponować coraz skuteczniejsze sposoby identyfikacji marki i promocyjne drobiazgi. Jednak najlepsze okazują się te lubiane jak notatniki. Ważne, żeby wszystko było opatrzone logo firmy.


Drukowanie na długopisach
Częste marketingowe drobiazgi to wciąż długopisy. Chociaż można je uznać za ograne, to jednak działają na klientów, a ich cena powoduje, że nie są rozwiązaniem ryzykownym. Takie nieskomplikowane gadżety w prosty sposób można oznaczyć techniką zwaną tampodrukiem. Tampon nasączany jest farbą z polimerowej kliszy i pozwala na oznaczanie nawet miniaturowych elementów. Takie rzeczy robi każda profesjonalna reklama Zielona Góra (http://www.mengarnitury.pl/pl/page/5/O_nas/) oferuje bardzo konkurencyjne ceny w zestawieniu z większymi miastami.

Reklama outdoorowa
Napisał: Sebastian "XU" Głowala
Na podstawie: Sebastian "XU" Głowala
Grawerowanie laserem
Skórę, drewno, szkło i inne trudne materiały znakuje się przez grawerowanie laserowe - sprawdź tę ofertę klikając w ten link - ponownie tutaj jest znamiennym przykładem miasta, w którym można zamówi artykuły reklamowe. Jeśli chodzi o tę technikę, to ułatwia trwałe znakowanie elementów.

Sprawdź atrakcyjną ofertę - skomplikowane i niełatwe oznakowanie firmowe musi zostać umieszczone na beczce z trunkiem, to ta technika okaże się idealna. Odbywa się to analogicznie w przypadku skórzanych notatników. Perfekcja laserów i maszyn umożliwia bezinwazyjnie i niezwykle estetycznie przerysować napis lub rysunek, dlatego gadżety oznakowywane za pomocą tej techniki wydają się wyprodukowane od początku z logotypem przedsiębiorcy.


telebim reklama
Na podstawie: www.medas-media.com.pl
Wycinanie laserem
Każdy chyba zna kartki świąteczne z perfekcyjnie powycinanymi wzorami, np. Mikołaja i choinki. To wszystko dzieło lasera. Taki sposób ułatwia wycinanie z plexi (pleksi mleczna w dobrej cenie tylko tutaj) np. plakietek, tabliczek z nazwami. Z takiego tworzywa przygotowuje się też kolorowe i profesjonalne breloczki dla firm. Modne są również ozdobne kartki ze sklejki, dlatego do pełnych szczegółów wzorów potrzebne będzie właśnie cięcie laserem Zielona Góra, Gdynia i Kraków – we wszystkich dużych miastach szybko można odszukać tego typu usługi.

Haft komputerowy
Ten sposób służy do znaczenia odzieży, tak samo jak sitodruk. Z całą pewnością kaszkietówki z napisami zawsze lepiej wyhaftować. Haft na komputerze może służyć także do znaczenia firmowych strojów nazwą firmy. Zaletą także jest to, że zamówione gadżety wyglądają profesjonalnie.


Napisał: Agata Bittner

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-26 08:44:02
Tagi: długopisy, cena