fompol.pl W świecie handlu.

Męskie koszule: co obecnie mężczyźni wyszukają w sklepach

Wybór doskonałej koszulki spędza sen z powiek niezwykle wielu panom. Nie każda bowiem koszula będzie uniwersalna i można zakładać taką na każdą okazję. Zadbany mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie przynajmniej kilka gatunków koszul.

Moda męska
Napisał: bobbi vie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jaką koszulę męską założyć? Takie pytanie każdego ranka zadaje sobie tysiące panów nie tylko w Polsce.

To niewątpliwie niesamowicie ważna kwestia, zatem jeśli masz zamiar ją poznać głębiej, to kliknij tutaj, a więcej znajdziesz w tekście.

Odpowiedź na takie pytanie tylko z pozoru wydaje się łatwa. Inny rodzaj koszuli założy mężczyzna, który wybiera się do pracy w firmie, w której wymagany będzie jest dress code, inną założy na spotkanie z ukochaną kobietą, a jeszcze inną taki mężczyzna, który wybiera się na niezobowiązujące spotkanie z kumplami. Przy wyborze koszuli istotny będzie nie tylko jej krój, lecz także materiał, z którego została uszyta. koszule sportowe męskie rozróżniają się efektownymi kolorami. Zadbany facet musi wiedzieć, iż koszule sportowe męskie nie należy zakładać do garnituru. Natomiast koszula z krótkim rękawem będzie doskonałą perspektywą do ubrania na spotkania w gronie przyjaciół. Koszula z krótkim rękawem zawsze musi być noszona do luźnych stylizacji.

Wybierając koszulę dla mężczyzn skupmy uwagę na jej krój. Na metce męskich koszul znajdziemy opisy, jakie ułatwią wybór najbardziej odpowiedniego kroju. Bardzo uniwersalnym fasonem męskich koszul będzie custom fit. Natomiast gdy na metce został umieszczony adnotacja „slim flit” oznacza to, że koszula cechuje się bardzo dopasowanym krojem. Będzie to idealna tkanina dla panów, którzy chcą poszczycić się szczupłą sylwetkę. Dla mężczyzn o sylwetce dalece odbiegającej od ideału, czyli dla panów z brzuszkiem polecane będą koszule znane niejako „classic fit”.

Nie mają te koszule zwężenia w talii, toteż doskonale pasują wyróżniających się tęgą budową ciała. Przy wyborze koszuli niewielu mężczyzn zwraca uwagę na krój kołnierza. Tymczasem pośród fasonów kołnierzyka wyróżnia się kilka typów. W zależności od fasonu kołnierzyka zależne jest, na którą okoliczność należy ją założyć, lecz też czy taki element garderoby może być noszona z krawatem, czy raczej bez. Zdecydowanie bardziej uniwersalny kształt kołnierza to kołnierz kołnierze płaskie od producenta typu kent. Tego typu ubranie można zakładać zarówno z dodatkiem jakim jest krawata, a także bez niego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-08 15:07:07