fompol.pl W świecie handlu.

Tradycyjne upominki reklamowe

Do tradycyjnych już gadżetów reklamowych należą między innymi kubeczki, pióra, kalendarze a także wizytówki. Technologie nadruku nie modyfikują się tu od lat, może tylko dodaje się nowe możliwości tj. wydruk fotografii na kubeczek, jednak istota reklamy w tej formie zostaje niezmienna. Najpopularniejszą odmianą nadruku na tych prostych dodatkach jest logo przedsiębiorstwa, prawie zawsze jedno bądź dwukolorowe plus względnie hasło reklamowe.

firma - odbitka
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tradycjonaliści nie podążają za modą, nie wyszukują wielobarwnych wydruków ze skomplikowanymi kształtami na trudnych do zadrukowania powierzchniach ale wybierają to co sprawdza się od lat, co będzie relatywnie niedrogie, mają swoich sprawdzonych dostawców, interesuje ich poligrafia reklamowa i na tym ugruntowują swoją politykę reklamową. Wyłącznie dla nadzwyczaj ważnych a także newralgicznych klientów rezerwują u siebie możność zamówienia w wyższym stopniu oryginalnego produktu i co za tym idzie zastosowania bardziej nowoczesnych technik nadruku. W tej ofercie znajdują się rytowane komplety do golfa biurowego, szachownice, metalowe zastawy do drinków, lub komplety przyrządów geodezyjnych z wyszukanym wykończeniem. W tychże przypadkach na ogół stosuje się rytowanie, które jest usługą kosztowniejszą ale bardziej elegancką podkreślającą wagę klienta.

firma - odbitka
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj modne w ostatnim czasie gadżety w ekologicznym stylu nastręczają nierzadko zastosowania szczególnego wariantu nadruku. Przykładem są biodegradowlane długopisy reklamowe wykonane z wyjątkowego tworzywa z ziaren kukurydzianych, na jakich wykonuje się tamponadruk. To technika idealna do tychże właśnie niewielkich rzeczy o zakrzywionych nawierzchniach jak długopisy lub zapalarki.

Następnym modnym gadżetem ekologicznym są kredki w drewnianej oprawce na jakich przeważnie nadruk odbywa się z pomocą termotransferu.

Przeglądnij naszą witrynę. Masz szansę poczytać na niej następne ciekawe wpisy. Więc kliknij, aby zobaczyć więcej (http://zelwak.pl/partnerzy.html) informacji na ten temat.

Niekiedy ołówki nie są pojedynczo znakowane, ale naznaczeniu ulega opakowanie czy to papierowe czy metalowe. Modne są także nadruki na przedmiotach z ekoskóry zgodnie z kierunkiem, że skóra naturalna jest niemodna bo wymaga uśmiercania zwierząt. Nadruk na skórze odbywa się za pomocą lasera ewentualnie tłoczenia, a znakować firmowymi logo można wszystko, poczynając od aktówek, teczek oraz etui na okulary czy karty kredytowe, przez breloki wizytowniki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-14 09:23:37