fompol.pl W świecie handlu.

Poppers - co znaczy ten termin?

To nazwa, która często wchodzi do obiegu nie tylko w lecznictwie, ale również w produktach chemii gospodarczej, a nawet w kręgach młodych ludzi, dlatego, że ich skład wpływa na powiększenie przyjemności seksualnej.

widok - tabletki
Napisał: Marc Majcher
Na podstawie: http://www.flickr.com
poppers to inne określenie dla różnorakiego typu azotynów alkilu, których stosowanie stosuje się sposobem wziewnym. Funkcjonuje kilka typów tego komponentu np azotyn amylu używany w kuracji choroby niedokrwiennej serca, ale http://www.progresdisplays.pl/rollupy-reklamowe także przy przytruciu cyjankiem jako antidotum. Jeszcze inny rodzaj producenci produktów chemii gospodarczej stosują przy produkcji odświeżaczy powietrza, w sklepach dostępne są też środki chemiczne do czyszczenia głowic w urządzeniach rtv opierające się na alkilowych azotynach.

Pragnęlibyśmy, by nasze wpisy poruszały Wasze emocje. Dlatego będziemy zadowoleni, jeżeli jakiś komentarz z witryny (https://magicplay.pl/?pl_produkty,1) pozostawiony przez Was dotrze do nas.

Natomiast przykładowo poppers amsterdam to używka wywołująca rozluźnienie tkanki mięśniowej w całym ciele. Następnie środek wpływa na zmniejszenie przepływu krwi, co skutkuje wzmożoną pracą mięśnia sercowego, odczuciem ciepła i podniecenia seksualnego. Cały proces trwa tylko kilka minut. Uważa się, iż poppers to azotyny, które wywołują stan szczęścia, podwyższają dopływ krwi do mózgu, osoby, które wdychają ten specyfik śmieją się w niepohamowany sposób, są pobudzeni i powiększa się u nich popęd seksualny. Poppers amsterdam nie tylko przedłuża, ale i wzmacnia podniecenie. Jednak zażywanie inhalacyjne musi być kontrolowane, ponieważ w zwiększonej ilości środek jest szkodliwy dla zażywającego go.

Bez względu na to czy azotyny są stosowane w celach medycznych czy odprężających azotyny nie powinny mieć ścisłego kontaktu z błonami śluzowymi w organizmie, dlatego, że środek może być żrący. Nie należy ich wcierać w skórę, ani tym bardziej wypijać. Bez kontroli może dojść nie tylko do wady nerwu, ale także do zatraty przytomności. Azotyny nie powinny być przyjmowane przez wszystkich. Istnieją granice dla przykładu osoby chorujące na jaskrę, posiadające problemy z ciśnieniem czy te, u których zdiagnozowano chorobę nowotworową nie mogą stosować żadnego typu azotynu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-09 11:35:46