fompol.pl W świecie handlu.

Rodzaje szaf biurowych

Firmy i zakłady nader często decydują się na pewnego rodzaju szafy, w których to można trzymać m.in. ubrania robocze czy też rzeczy osobiste podczas pracy, bądź – dokumenty sprzed kilku lat. Odpowiednio wybrane produkty będą najlepszym wyposażeniem wszystkich przedsiębiorstw, a także dopełnieniem mebli socjalnych. Wszystkie podobne szafy są funkcjonalne, ergonomiczne i wykonane z najlepszej jakości materiałów.

Pośród mebli socjalnych można znaleźć m.in. szafy BHP, stosowane przez firmy mające na uwadze bezpieczeństwo i wygodę związane z przechowywaniem ubrań przez pracowników. Niektóre z nich są jedno-, dwu- lub też trzydrzwiowe, jak również mogą być wyposażone w nóżki. Jeśli jest taka wola, szafy zakupić można według ich szerokości oraz wysokości, bowiem ich wymiary są bardzo zróżnicowane. Z reguły szafy BHP są produkowane z proszkowo lakierowanej blachy, co sprawia, że są one bardzo trwałe i odporne na wszelakie defekty oraz uszkodzenia. Większość z nich wyposażona jest w wentylacyjne otwory, które zarazem gwarantują perfekcyjną cyrkulację powietrza.

Jeżeli potrzebne Ci następne miejsce, z którego zamierzasz uzyskiwać wiadomości, to zalecamy to źródło. Przeczytasz w nim mnóstwo materiałów na opisywany tutaj temat.

Są one zlokalizowane najczęściej na dolnej oraz górnej części szaf, aby zapewnić jak najlepszy dostęp do powietrza. Ceny szaf są zróżnicowane, a ich drzwi (drzwi zewnętrzne kraków) mogą znajdować się obok siebie albo jedna pod drugą. Standardowe szafy BHP posiadają półeczkę u góry oraz miejsce na powieszenie własnych ubrań, czyli wykonany z plastiku, bądź metalu drążek. Niektóre są także wyposażone w haczyk znajdujący się na drzwiczkach, a te z kolei zamykać można na kłódkę, bądź także kluczyk, co jest uzależnione od danego modelu szafy.

regał ze stali

Najczęściej, szczególnie w firmach, gdzie dokumenty to podstawa, a nawet szkołach stosowane są szafy kartotekowe, gdzie przechowuje się zwykle akta, kartoteki i segregatory o różnorodnych formatach. Ich cena uzależniona jest od wymiarów, jak również ilości szuflad.

Pewne modele posiadają dwie, a inne – aż kilkanaście, których pojemność jest jednocześnie znacznie większa. Podobnie przedstawia się aspekt sposobu ułożenia kart w szufladach, które mogą znajdywać się w pozycjach jedno- albo dwurzędowych. Co więcej – szafy kartotekowe zwykle posiadają też blokadę, która pozwala na otwarcie tylko jednej szuflady jednocześnie, co sprawia, że są one bardzo stabilne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-25 13:04:34