fompol.pl W świecie handlu.

Pielęgnacja skóry zimą

Zimą skóra narażona jest szczególnie na działanie zewnętrznych czynników. Pod wpływem zimna i wiatru traci swoje naturalne mechanizmy ochronne. Niekorzystny wpływ ma także suche powietrze spotykane ogrzewanych pomieszczeniach. Jak więc dbać o skórę zimą?

kosmetyki do pielęgnacji
Napisał: Apteka-zdrowie.eu
Na podstawie: www.apteka-zdrowie.eu
Zimą nasza skóra wymaga głównie intensywnego nawilżenia i skutecznej ochrona przed odmrożeniami. Kompleksowy proces dbania o skórę spełniający powyższe funkcje powinien więc przebiegać na kilku płaszczyznach - higiena, upiększające zabiegi, odpowiedni makijaż, ale też nakładanie kremów ochronnych. Skóra twarzy narażona jest na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych, a zatem zimą zaleca się używanie środków myjących w formie mleczka bądź żelu, bez zawartości alkoholu oraz mydła. Poza tym, zimą zaleca się używanie kremów oraz masek kosmetycznych, które są bogate w cenne wartości odżywcze, wspomagają proces regeneracji skóry i wzmacniają jej płaszcz lipidowy. Należy wybrać na zimę kremy i maski z lipidami, jak też warto zwrócić uwagę na występowanie witaminy A i E. Takie kosmetyki sklep internetowy zobacz więcej zaproponować może w zdecydowanie atrakcyjniejszych cenach niż stacjonarna drogeria. Szukanie produktów na zimę ułatwiają oznaczenia zawarte w nazwie, takie jak „na zimę” czy „na każdą pogodę”. Jeśli interesuje nas zaopatrzona w takie kosmetyki drogeria sklep internetowy to najlepsze rozwiązanie również dla zmarzluchów. W sieci możemy zamówić je z dostawą do domu.

Zimą także makijaż powinien być dopasowany do pogody. Jeśli będzie wykonywany odpowiednio może być dodatkową warstwą ochronną.

Podobała Ci się ta informacja z www? Jest nam bardzo miło. Jednocześnie chcemy zaprosić Cię do lektury następnego wpisu o podobnym temacie.

Poleca się stosowanie gęstych oraz tłustych podkładów, wyróżniających się dużym stopniem krycia. Ponadto fluid na zimę powinien zawierać filtr przeciwsłoneczny, gdyż silne promienie UV, które występują w słoneczne dni o tej porze roku jak wiadomo mają negatywny wpływ na skórę. Co więcej, zaleca się zrezygnować z błyszczyka na rzecz ochronnej pomadki. Usta warto również smarować miodem, dzięki temu staną się gładkie i miękkie.

Zimowym niezbędnikiem będzie także krem do rąk.

Jeżeli uważasz, że odnajdziesz ciekawe treści w internecie, to przejdź (https://ekertnails.pl/111-akcesoria) do opisywanego problemu oraz kliknij w odsyłacz znajdujący się tu.

Warto stosować go przed wyjściem na zewnątrz jak i zawsze nosić w torebce. Odpowiedni krem do rąk pomoże zapobiec podrażnieniom i innym problemom, zagrażającym skórze zimą. Przyda się również po wyjściu z toalety, gdy nierzadko odczuwalne jest wysuszenie skóry po myciu rąk.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-28 17:27:34