fompol.pl W świecie handlu.

W jaki sposób najlepiej ukazać pewne sprawy ? Służą do tego różnorakiego rodzaju obrazy, ale także pomoce konferencyjne

Prezentacja różnych produktów ma wtedy sens, jeżeli będą właściwie eksponowane, gdyż oznacza to, iż są lepiej oraz atrakcyjniej ukazane. W wielu życiowych sytuacjach się z takim czymś spotykamy, a więc opowiemy o obrazach, jak również materiałach na szkolenia, jakie muszą być jak najdoskonalej zaprezentowane, aby każdy z uczestników takiego szkolenia mógł z niego jak najbardziej korzystać. O czym w takiej sytuacji można wspomnieć ?

Tablica suchościeralna
Pierwszym ciekawym gatunkiem są antyramy. Jest to sposób oprawy, jaki posłuży do zamieszczenia w niej płaskich obrazów, zdjęć i temu podobnych spraw. W rzeczywistości antyrama będzie tym, co zostanie, jak - sprawdź informacje - usuniemy ramę z obrazu, to właśnie stąd pojawiła się taka nazwa. Antyrama będzie bardzo praktyczna, a jednocześnie świetnie się prezentuje. Usztywnia dzieło, chroni je też przed zniszczeniem, gwarantuje estetyczny, interesujący wygląd. Można powiesić ją na ścianie. Tego rodzaju oprawa jest poskładana z przezroczystego tworzywa lub szkła, jak również pilśniowej płyty albo płyty wiórowej.

Pomiędzy szybę a płytę powinniśmy wsunąć obrazek. Jedną jak i drugą część trzeba złączyć ze sobą przy pomocy metalowych spinek. Obraz to ozdoba, ale co jeżeli chcemy coś dobrze eksponować, na przykład na szkoleniu ? W tej sytuacji świetnym rozwiązaniem są flipcharty. To demonstracyjna tablica, obowiązkowy element w zasadzie każdej konferencji. Jest to niezbyt ciężka i łatwa w transporcie tablica, ma zdolną do regulacji wysokość, więc spokojnie można taką tablicę postawić dokładnie tak jak mamy na to ochotę. Występuje z dwoma rodzajami suchościeralnej powierzchni do pisania. Pierwsza z nich to niemagnetyczna, jaka umożliwia pisanie po niej markerami lub zamocowanie na boku papierowego.

Kolejna to magnetyczna, która pozwala poza tym wszystkim na pracę z akcesoriami magnetycznymi. Taka tablica ma też często łatwy w użyciu zacisk (więcej na stronie) na papier, oraz haki na papier o regulowanym rozstawie, jak również półkę na pisaki. A skąd w ogóle pojawiła się ta nazwa? Ten termin powstał z ułożenia ze sobą dwóch słów angielskich. Pierwszy z nich jest to flip, czyli zmieniać (w znaczeniu, iż kartki), drugi to chart oznaczający, żeby sporządzać wykres.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-21 10:00:07