fompol.pl W świecie handlu.

Nieduża kuchnia, wiele rozwiązań

Podczas remontu kuchni musimy zastanowić się nad podstawowym zakupem: zmywarka czy zlewozmywak. Jeśli zdecydujesz się na zlewozmywak, sprawdź, na jaki zlewozmywak kupić oraz w jaki sposób skompletować do niego najlepsze baterie. mówimy, co jest istotne podczas zakupów, a także jakie wyposażenie będzie najlepsze w Twoim domu.

Dla wszystkich, którzy nie dysponują przestronną kuchnią, najlepiej wybrać zlewozmywaki jednokomorowe. Zajmują one znacznie mniej miejsca niż dwukomorowe, dzieki czemu możemy zaoszczędzić sporą przestrzeń na blat. Na zlewozmywaki jednokomorowe dobrze jest zdecydować się, wtedy gdy nie gotujemy zbyt często bądź wtedy, kiedy mamy zmywarkę i zlewozmywak przyda sie nam tylko czasami. W trakcie zakupów warto wziąć pod uwagę te z ociekaczem, na którym zalecamy ustawić suszarkę. Takie rozwiązanie pozwoli nam utrzymać czystość w kuchni, wygospodarować dodatkowe miejsce oraz zapobiec przed zachlapaniem blatu kuchennego.

sklep - kadr
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
firmy - wizerunek
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydujemy się na zlewozmywaki jednokomorowe, należy do nich skompletować dobre baterie kuchenne. Na rynku wnętrzarskim mamy do wyboru dwa modele baterii kuchennych: naścienne i stojące (tzw. sztorcowe). Udowadniamy, dlaczego wygrywają te drugie. Baterie (odnośnik do strony) stojące zakładamy bezpośrednio w płycie zlewozmywaka lub tuż za nim, to jest na blacie. Otwory baterii są najczęściej uniwersalne, dlatego baterie można łatwo wymienić na nową bądź zmienić jej umiejscowienie na zlewozmywaku. Porównując, baterie naścienne są bardziej problematyczne w montażu, natomiast ich ewentualny demontaż wiąże się z koniecznością wiercenia w ścianie. Istotnym elementem baterii kuchennych są także uchwyty. Warto postawić na takie, które są jednouchwytowe, aniżeli tradycyjne z dwoma kurkami.

Poprzez jednouchwytność baterii zaoszczędzimy na wodzie, gdyż jej odkręcanie oraz zakręcanie jest zdecydowanie szybsze. Baterie jednouchwytowe są też wygodniejsze, regulowanie temperatury i strumienia wody jest łatwiejsze.

Kiedy dowiadujesz się o publikującej intrygującą Cię treść nowej stronie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info odnośnie źródeł, z których czerpie ona informacje.

Zlewozmywaki jednokomorowe zdecydowanie sprawdzą się w każdej małej kuchni, a dobrze dobrane baterie pomogą nam w codziennych czynnościach zaoszczędzić i czas, i pieniądze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-29 12:42:56